www.GERnétic.czexkluzivní francouzská kosmetika GERnétic

nabízí komplexní ošetření celého těla, včetně rukou a vlasů. Je to kosmetika pro krásu, pohodu a příjemný pocit, udržuje pleť v dobrém stavu – hebkou a jemnou. Zamezuje předčasnému stárnutí a zároveň řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy, lupénku, plísně. Ošetřuje tukové polštáře, celulitidu, zpevňuje a modeluje poprsí.

„GERnétic překračuje hranice běžné kosmetické péče“ říká majitel značky Dr.Albert Laporte. „jedná se o zcela jiný přístup ke kosmetice, jde spíš o celkový zdravotní stav, který se pak projeví i na stavu a vzhledu pokožky“.

Úspěch ošetření kosmetikou GERnétic je založen na dokonale propracovaných metodách a důmyslném složení kosmetických produktů. GERnétic je přírodní kosmetika, která používá výtažky ze 187 rostlin. Na základě vývoje Laboratoře GERnétic vyloučily z přípravků všechny zvířecí extrakty kromě mléčných proteinů. Tyto složky byly nahrazeny vysoce aktivními, vyváženými a stabilními látkami vyráběnými nejmodernější technikou – BIOTECHNOLOGIÍ.

Ve studiu Spirála Vám rádi poradíme s výběrem vhodného krému k ošetření celého těla a tváře. Pro snazší výběr máte k dispozici zkušební vzorky všech výrobků Gernetic.